Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

Meble ogrodowe z palet

W sklepie Kraina Palet kupicie ekologiczne i designerskie meble ogrodowe z palet. To solidne i trwałe wyroby przyjazne środowisku. Produkujemy zgodnie z ideą ekologii tworząc wygodne i modne zestawy mebli do ogrodu, na taras czy na balkon. Do kupienia są także pojedyncze meble – fotele duże i małe, stoliki kawowe z palet na kółkach i bez, konsole z palet w stylu Ludwik, kanapy czy siedziska.
Meble z palet do ogrodu, na taras czy balkon można ustawić w wielu konfiguracjach. Dają ogromne możliwości aranżacyjne i są przy tym wszystkim wygodne i solidne. Zapewniamy meble ogrodowe z palet dostępne w wielu zestawach do wyboru.
Ponadto oferujemy sprzedaż poduszek i materacy w wymiarach dopasowanych do naszych mebli. Kolor obicia możesz wybrać samodzielnie z dostępnego na naszej stronie wzornika. Do wyboru masz aż kilkadziesiąt kolorów. Dzięki temu stwarzamy Wam możliwość samodzielnego skomponowania swojego zestawu. Możecie wybrać także jeden z gotowych, prezentowanych w naszym sklepie kompletów mebli ogrodowych z palet.
 
Sortuj według:
Pokaż:
Powered by OpenCart   Made by ThemeGlobal