Witaj Gościu, możesz się zalogować lub założyć konto.

Meble eventowe - wynajem

Nasza firma oferuje profesjonalne meble eventowe na wynajem. Są to solidne i wygodne meble z palet wpisujące się w designerskie klimaty plenerowych imprez i eventów. Meble eventowe na wynajem to oferta dla wszystkich osób zajmujących się organizacją imprez typu kino w plenerze, koncerty, letnie imprezy nad rzeką, przyjęcia pod chmurką, potańcówki na świeżym powietrzu, imprezy na tarasie itd.
Są dobrym rozwiązaniem dla właścicieli lokali gastronomicznych, restauracji oraz pubów, którzy planują zaaranżowanie atrakcyjnego ogródka piwnego dla gości i klientów. Wygodne i modne meble eventowe z palet z pewnością przyciągną klientów do Twojego lokalu.
Jako firma Kraina Palet specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży i wynajmie mebli z palet, w tym profesjonalnych mebli eventowych do zaaranżowania przestrzeni publicznych. Oferujemy własny transport w promieniu 150 km od naszej siedziby (Andrychów) – na eventy w miastach takich jak Bielsko-Biała, Kraków, Katowice, Wadowice, Tychy i na terenie Małopolski. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 
Sortuj według:
Pokaż:
Powered by OpenCart   Made by ThemeGlobal